Silkroad Online Global Web Sitesi

Silkroad Online Hakkında Herşey
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Force skllerinin açıklaması

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
EviLFrozen
Administrateur
Administrateur
avatar

Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 42
Tecrübe Puanı : 141
Doğum tarihi : 26/10/92
Kayıt tarihi : 13/02/10
Yaş : 26
Nerden : Silkroad

MesajKonu: Force skllerinin açıklaması   Ptsi Şub. 15, 2010 1:29 pm

FORCE Skillerinin Açıklaması

- Genel olarak yorumsuz, sadece ne işe yaradıklarını açıkladım umarım yardımcı olur.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Self Heal Series : Sadece Kendinize Hp basmaya yarar. 1-2 saniye skill dolması gerekiyor, gayet seri bir skill .[ 100 lvde 5225 hp veriyor]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Force Cure Series : [ Weakening--Restriction--Curse ] serisine sahip büyüleri tedavi etmeye yarar.Her basışa sadece 2 tane silecektir.


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Cure Therapy Series : Force Cure Serisi ile aynı farkı 20 metre içindeki 8 party elemanına birden etkili. oyuncu başına 2 tane silebiliyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Heal Series : İşaretlediğin kişiye Hp verir. 100 lvde 9500 Hp

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Rebirth Art Series : Res skill serisi, işaretlediğiniz bir kişiyi reslemeye yarar. 93 lvde 103 lv resleyebilirsiniz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Natural Therapy Series : Meşhur çember skilli, çember içindeki charları korur (Giga hariç tüm artis yaratıkalardan korur) ve Hp ve Mp dolma hızlarını artırır.

Vital Spot Attack Series

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Vital Spot-Muscle : Düşmanın "Parry ratio" değerini düşürür,Tutma % 100 ,süre 10 sn ,(96 lvde 87 düşürür)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Vital Spot-Spirit : Düşmanın "Attack ratio" değerini düşürür,Tutma % 100 ,süre 10 sn ,( 94 lvde 86 düşürür)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Vital Spot-Body : Düşmanın Phy (fiziksel) defansını düşürür. Decay büyüsü. Tutma % 80 , süresi 30 sn.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Vital Spot-Mind : Düşmanın Mag (büyüsel) defansını düşürür.Weaken büyüsü. Tutma % 80 , süresi 30 sn.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Vital Spot-Zero : Düşmanın Phy ve Mag atak gücünü düşürür.Impotent büyüsü. Tutma % 80 , süresi 30 sn.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Vital Spot Brain : Düşmanın Phy ve Mag defansını düşürür.Division büyüsü. Tutma % 80 , süresi 30 sn.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Vital spot - Faint : Bu skill 110 lvde gelicek. Stun atmaya yarayan büyüdür,% 80 ihtimal ile tutar, süresi 5 sn.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Force Increasing Series (Passive) : 10 lvde açılır ve her 10 lv atlayışta uplanması gerekir pasif olarak Mp miktarını artırır.Kalıcıdır tekrar buff basmayı gerektirmez. 100 lvde 3800 Mp


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Oyundaki Efeklerin Açıklaması


Universal pill ile geçen etkiler


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Burn : Yanma etkisi, Belirli süreyle Hpniz azalır.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Electric Shock: Elektirk etkisi, "Parry ration" değeri düşer.(Bu değer düşerse çok kötü dayak yersiniz)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Freezing: Donma etkisi, Buz kalıbı içinde kalırsınız, Skill basamaz ve haraket edemezsiniz.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Frostbite: Soğuk etkisi, Buz rengine dönüşürsünüz çok yavaş hareket edersiniz.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Poisoning: Zehir etkisi, zamanla Hp değeri düşer.Etkisi uzundur.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Darkness: Karanlık etkisi, "Hit ration" değerini düşürür.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Zombie: Zombi etkisi, Bu büyü size bulaşırsa, Hp potuna bastığınızda Hp değeriniz artacağına dewamlı azalır ve anında ölürsünüz.Sadece bazı moblar yapabilir.


Purification Pill ile geçen etkiler


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bleed: Kan etkisi, Defansınız ne kadar fazlaysa o derece Hpniz düşmeye başlar.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Panic: Panik etkisi,Hiç bir arkadaşınız size yardım edemez, Hp, pill gibi sağlık buffları veremez.Warlock büyüsüdür.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Division: Bölünme etkisi, Fiziksel(Phy) ve Büyüsel(Mag) defansınız azalır.Genelde 30 sn sürer.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Decay: Çürütme etkisi, Fiziksel(Phy) defansınız azalır.Genelde 30 sn sürer.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Weaken: Zayıflama etkisi, Büyüsel(Mag) defansınız azalır.Genelde 30 sn sürer.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Impotent: Güçsüzlük etkisi, Fiziksel(Phy) ve Büyüsel(Mag) atak gücünüz azalır.Genelde 30 sn sürer.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sleep: Uyku etkisi, 20 sn boyunca haraket edemezsiniz, biri size vurunca etkisi kalkar.Warlock büyüsüdür.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dull: Donuk etkisi, Ayaklarınıza zift bulaşır çok yavaş haraket edersiniz.Etkisi uzundur.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Short-sight: Mesafe etkisi, Bow ve xbow charlara yapılır,Okçunun ok atma mesafesini azaltır ,okçu atış yapmak için yanınıza kadar gelmesi gerekir.Warlock büyüsüdür.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Blind: Hareketsizlik etkisi, Olduğunuz yerde kitlenirsiniz hareket edemezsiniz, biri size vurunca etkisi kalkar, etkisi genelde 10 sn olur.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Combustion: Mp etkisi,Bu büyü size bulaşırsa Mp değeriniz hızlıca düşer potlarda fayda vermez.60 sn sürer.Piller ile tedavisi olmayan etkiler.


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Stun: Afallama etkisi, Skill basamaz ve haraket edemezsiniz.Hiç bir buff ve pill ile geçmez genelde 5 sn sürer.Eğer çok fazla dayak yerseniz etkisi geçer.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Hidden: C4 etkisi,Bomba gibi üzerinize atılır zamansız bir şekilde patlar.Ağır hasar verir.Pill ile geçmez.Warlock büyüsüdür.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Petrify: Taş etkisi, Taşa dönüşürsünüz.Skill basamaz ve haraket edemezsiniz, devamlı Hp niz azalır.Hiç bir char bu büyüyü yapamaz sadece 105 lv Medusaya has bir büyüdür.Hiç bir pill bu büyüyü geçiremez.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Confusion: Hipnoz etkisi, sadece moblara yapılır bard büyüsüdür.Mob sizin tarafınıza geçer diğer moblara saldırmaya başlar.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Fear: Korku etkisi, saldırmakta olduğunuz düşmana belirli bir süre atak yapamazsınız.Genelde 5-10 sn sürer.Wizard ve Bicheon charlarda bu büyü vardır.Pill ile geçmiyor.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Disease: Hastalık etkisi,Bu etki altındayken hiç bir pill kullanamazsınız.Hiv virüsü gibi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://silkroadower.yetkinforum.com
 
Force skllerinin açıklaması
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Silkroad Online Global Web Sitesi :: Silkroad Genel Bölümü :: Karakter Yapılandırması :: Çin ( Chinese )-
Buraya geçin: