Silkroad Online Global Web Sitesi

Silkroad Online Hakkında Herşey
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Wariror 2H -- Cleric Rehberi

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
EviLFrozen
Administrateur
Administrateur
avatar

Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı : 42
Tecrübe Puanı : 141
Doğum tarihi : 26/10/92
Kayıt tarihi : 13/02/10
Yaş : 26
Nerden : Silkroad

MesajKonu: Wariror 2H -- Cleric Rehberi   Ptsi Şub. 15, 2010 1:09 pm

Bu yapılandırma eu tankı olarak kabul edebiliriz.Bu build kasması zor ama [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] o kadarda zevkli
bir yapılandırmadır.Bu build unıqe kesmek için tasarlanmamış.Karşılıklı veya birliktelik
savaşlar için tasarlanmış oldugunu söyleyebiliriz.
Yapılandırmaya baktıgımızda 24 skilden oluşmuş.
Attack skilleri 7 taneden meydana gelmiş.
Defence skilleri buff diye tabir ettigimiz 13 taneden oluşmuş.
Geri kalan 4 skillerimizde pasif olup vuruş gücüne veya defence gücüne eklenmiştir.
Çoklu savaşlar için bu build seçilmiş kaptan diyebiliriz.Bu yapılandırma tek başına bir işe
yaramacagı iki veya daha fazla charla beraber yıkılamaz oldugunu diyebilirim.Bu yapılandırmayı
açıcaksanız yanınızda sürekli bir kişi olması lazım.Yoksa bu yapılandırmayı açmayı düşünmeyin derim.
Böyle bir yapılandırma ile Action,Adrenalin aradıgınız herşey mevcuttur. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Vital Increase: Hp miktarını artırır ama bunun yanında phy ve mag vuruşlarınızı düşürür.
HP +[ 583-9259 ] arası levele göre hp miktarınızı artırır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Descry:
Belli bir alanda size doğru gizlenerek gelen düşmanı görmenizi sağlayan yararlı bir skil 120 sn. bir kullanma süresi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sprint Assault:
Uzaktaki bir düşmana ışınlanarak vuruş yapmanızı sağlayan bir skildir skili kullnarak düşmana KB(geri itme)ve Stun yapabilirsiniz.
Geri item aynı zamanda karşı tarafın atack skilini o an için engeller. Tutma %si 40-68
Stun Tutma ihtimali % 25-31 arası level artıkça % side artıyor.5 sn süreli stun.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Iron Skin: Sadece kendinize Phy defans vermeye yarayan süper bir defans skili.45 sn sürer.Skilin leveline göre 238- 1247 arası physical defans verir.Silah değişince silinir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Mana Skin: Sadece kendinize Mag defans vermeye yarayan süper bir defans skili.45 sn sürer.Skilin leveline göre 754- 1995 arası mag defans verir.Silah değişince silinir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Physical Screen: İstediğiniz bir kişiye phy defans verir 60 sn sürer. Skilin leveline göre 541- 1407 arası physical defans verir.Silah değişince silinmez.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Morale Screen: İstediğiniz bir kişiye mag defans verir 60 sn sürer. Skilin leveline göre 1060-1877 arası mag defans verir.Silah değişince silinmez.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ultimate Screen:İstediğiniz bir kişiye phy ve mag defans verir 60 sn sürer.. 1173 phy. defence ve 1877 mag. defence verir.Ayrıca bu skill "Physical Screen" ve "Morale Screen" ile beraber kulanılabilir. Üçü beraber kulanılırsa 60 sn boyunca istediğiniz birisini ölümsüz yapabilirsiniz.Silah değişince silinmez.


--------------------------------------------------------------------------

Pasif 2-H Skilleri:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Two Hand Arms: Pasif bir skildir, Phy Attack gücünüzü kalıcı olarak artırır. Skilin leveline göre 4%-87% arası kalıcı atak gücü ekler.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Concentration: Pasif bir skildir CRT ekler.Skilin leveline göre 2-9 arası kalıcı CRT ekler.Süper skill kesin max.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Damage Return: Pasif bir skildir aldığınız hasarın belirli bir kısmını karşınızdaki düşmana dönmesini sağlayan kullanışlı bir skildir.

--------------------------------------------------------------------------

2-H Sword Atack Skilleri:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bash: Düşmanınızın üzerinde kullanarak onu geri fırlatabilir, Yatmış durumdaki düşmanada bu skili kulanabilirsiniz. Yatmış düşmana kulanılırsa daha fazla vurmanızı sağlayan güzel bir skill kesin max.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Turn Rising: Düşman üzerinde kallanarak onu %50 KD(Yatırma) yapma şansınız olacaktır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] War Cry: 900 sn. boyunca phy attack gücünüzü artıran aktif bir skilldir.Skilin leveline göre 6- 156 arası phy atak ekler.Silah değişince silinir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Charge Swing: Düşmana çifte vuruş yapan idera eder bir skil.yatmış durumdaki düşmana kulanılabilir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Maddening: Hp miktarınızı biraz azaltıp düşmana deli gibi bağırıp sağlam bir vuruş yapmanızı sağlayan hoş bir skildir bu skili kullanınca rakibi hem KB(Geri itme) yapar, hemde skilini keser Hp miktarınız %10'un altındaysa kullanamazsınız tam delilere layik.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Triple Swing: Rakibe çok sağlam 3 kere vuran güzel bir skill daha , aynı zamanda rakip yatmış durumdaysa bile bu skilii kulanabilirsiniz.Kesin Maxlanmalı.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dare Devil: Maddening skilinin dewamı , En baba skiliniz Hp miktarıızı biraz azaltıp rahibe müthiş derecede 2 vuruş yapmanızı sağlar rakip hem KB(Geri itme) olur hemde skili kesilir, Hp miktarınız %10'un altındaysa kullanamazsınız.Ben bu skill Warior 2-h swordun anlamı diyorum, kulanırken çok keyif alacaksınız. çok dengesiz bir skill nerde nasıl vuracağı hiç belli olmuyor Crt ile birleşince ortaya inanılmaz damage değerleri çıkıyor.

CLERİC


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Reverse: Lv30 a res atabilir. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] up lanısında 30-40-50 die gider.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Grad Reverse: 2 defa uplayarak 90 level birisini resleyebilirsiniz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Faith: Gerekli skilleri açabilmek için bu skili açmak zorundayız.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Healing Cycle: İstediğiniz kişilere bu buffu tek tek basabilirsiniz.16 sn süreli dewamlı Hp basar.Wizard arkdaşlarınız varsa onları korumak için çok faydalı bir skill.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Healing Orbit: Bir üste bahsettiğim "Healing Cycle" skilinin party versiyonudur.Gayet kulanışlıdır.16 sn boyunca partideki herkese Hp basar.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bless Spell:Kullandıgınızda partideki üyelere ve size 45 sn. Phy ve Mag defans ekler.Skilin leveline göre (115, 183) -- (1325, 2119 ) phy ve mag defans ekler.Süper skill kesin max.cleriğin anlamı.Silah değişince silinmez.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Recovery Division:Kullandıgınızda partinizdeki Hp miktarı en düşük kişiye Hp basarak onu ölümden kurtarır.300 sn süreli partideki en eziq kişiyi korumak için mükemmel bir skilii.Hp yönünden eziq demek istedim.
Tek kasarken bu skili kulanırsanız sadece size Hp basar 300 sn boyunca , bard_clerc buffu basmak için programlarla beraber kulanılabilir.Gayet kulanışlı bir skill kesin max.Silah değişince silinmez.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Holy Recover Division: Buda kullandıgımız Recovery Division serisinin devamı...Silah değişince silinmez.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Group Reverse: Partideki 8 kişiye aynı anda res 25m menzil.4 defa uplandıgı zaman 90 level a kadar kaldırabilir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Reverse Immolation:Tek kişiye 110 level kadar res verebiliyor.Tek farkı attack gücünüzü %70 azaltıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Charity: Kendinize str/int phy defans ve birşeyin cure ünü veriyor.[Bunu açmamızın sebebi en altaki str,ınt,mag ve phf. def skillerini açmamız için gerekli.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Holy Spell:Zehirlenmelere % 100 yemez.Bu skil kullandıgınız zaman hiç bir warlock büyüsü size işlemez sadece stun, Blood serisi vampir serisi dışında.Silah değişince silinmez.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Heaven Glare: Attıgınız kişi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] mob 10 sn. yerinden kımıldayamaz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Force Blessing -- Force Deity : Her kime yaparsanız yaptıgınız kişiye str ekler.Silah değişince silinir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Mental Blessing -- Mental Deity : Her kime yaparsanız yaptıgınız kişiye ınt ekler.Silah değişince silinir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Body Blessing -- Body Deity : Her kime yaparsanız phy def. ekler.Başkasına yaparsanız silah değişince silinmez.Kendinize yaparsanız silah değiştirince silinir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Soul Blessing -- Soul Deity : Her kime yaparsanız mag. def. ekler.Başkasına yaparsanız silah değişince silinmez.Kendinize yaparsanız silah değiştirince silinir.

--------------------------------------------------------------------------

NOT: Bu Pragrafım [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] önemli

Warıor skillerinde; Descry , Iron skin , Mana skin ,Vital Increase , War Cry skillerini kullandıktan sonra silahı degiştirdiginiz zaman buffları yok olur.

Cleric skillerindeki ; Str , Int skillerinin kullandıktan sonra silahı degiştirirseniz bufflar yok olur.
Mag ve phf buffları kendinize yaptıgınız zaman silah degiştirdiginiz anda yok olur ama pt deki bir kişiye
yapıp silah degiştirirseniz yok olmaz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://silkroadower.yetkinforum.com
 
Wariror 2H -- Cleric Rehberi
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Silkroad Online Global Web Sitesi :: Silkroad Genel Bölümü :: Karakter Yapılandırması :: Avrupa ( Europe )-
Buraya geçin: